среда, 14 декабря 2016 г.

ВРАЖАЮЧА СХЕМА РОЗКРАДАННЯ ВЛАДОЮ десятків мільйонів бюджетних грошей, ви будете шоковані!

У ЗМІ опубліковано документи викривають злочинну схему виведення десятків мільйонів гривень з бюджету Сєвєродонецька повідомляє Корупція Інфо


За даними журналістів, за розкраданням громадських грошей коштують ряд місцевих депутатів. Зокрема бізнесмен з «Оппоблока» секретар Сєвєродонецької міськради Ігор Бутков.

Згідно з документами, що сайт «ОРД» отримав від сєвєродонецьких підприємців, менш ніж за рік через кишенькові фірми і обнальные центри він выдоил з бюджету кілька десятків мільйонів гривень. Місцеві активісти зібрали відомості про бізнес нинішнього в. о. Сєвєродонецького градоначальника (не тільки з відкритих реєстрів) і з’ясували за допомогою яких каналів та схем відбувається незаконне збагачення.

За їх даними, як мінімум, 14 мільйонів, виділені на розвиток міста, були переведені в якості передоплати кишеньковим фірмам, а ще 30 млн. – пропущені через обнальные центри Буткова і партнерів. В результаті перевірки у секретаря виявилися приблизно 30 фірм, в яких Бутков фігурував у якості власника та співвласника.

За словами місцевих патріотів, є в бізнесі у Буткова просто дикі, неймовірні речі – наприклад, газова заправка «АЗС АЗГС» (на вулиці Об’їзної), яка не зареєстрована і врізана… в міській газопровід. За словами місцевих активістів – «АЗС АЗГС» краде газ, за який сплачують городяни і продає його цим самим городянам.

Нагадаємо, на виборах мера Сєвєродонецька в 2015 р. переміг безпартійний Валентин Казаков. Представник Опозиційного блоку Ігор Бутков пройшов у міськраду, як депутат, разом з 16 однопартійцями. Вже до першого голосування він мав достатню підтримку, щоб обратися секретарем міськради.

В результаті рішенням міської ради депутати звільнили мера міста, а виконувати його обов’язки призначили Буткова. Голосування пройшло з грубими порушеннями Законів. Суд визнав його незаконним і відновив Валентина Казакова з посади. Але в той же день рішенням підконтрольного Буткову більшості міра звільнили повторно.

Днями суд вдруге поновив на роботі Казакова, але Бутков не визнає і це рішення суду.

За фактами порушень законів, незаконного захоплення влади, корупції та привласнення державних коштів депутатами Сєвєродонецької міськради, порушено близько 30 кримінальних справ. Також у Верховній раді зареєстрований проект рішення про проведення позачергових перевиборів у Сєвєродонецьку. Він пройшов профільну комісію і найближчим часом буде винесений на голосування.

Комментариев нет:

Отправить комментарий