Як змусити себе займатися спортом: ТОП-7 дієвих порад

Завтра почну бігати! Але настає завтра, і знаходиться безліч причин знову відкласти заплановану добру справу. Як часто дана собі обіцянка так і залишається невиконаною. Як змусити себе займатися спортом, читай корисні поради від Корупція.СпортЯк змусити себе займатися спортом – одягни спортивну форму
Відчуття на собі зручного і комфортного одягу – вже непогана мотивація. А помірявши кросівки, так і хочеться пробігтися в них, щоб відчути, як вони пружинять на ногах, легко злітають над тротуаром і самі несуть у далечінь. Не відганяй від себе це бажання.Як змусити себе займатися спортом – повісь на видне місце улюблену спідницю
Нехай вона нагадує тобі про те, чому, в принципі, ти вирішила вдатися до спортивних занять. Правильно, вона на тобі не зійшлася, та й плаття помітно здимається на місці животика. А як гарно цей одяг підкреслював твою струнку підтягнуту спортивну фігурку. Все в твоїх руках.

Як змусити себе займатися спортом – купи абонемент у спортзал
Для багатьох жадібність – гарний стимул. Адже заплачених за цілий місяць і невідпрацьованих грошей напевно буде шкода. Отже, хочеш не хочеш, але доведеться йти на тренування.

Як змусити себе займатися спортом – поклич друзів
Або заведи нові знайомства в колі людей, з якими тобі доведеться проводити час у поті чола. Нехай окрім виснажливих занять тебе притягує щось ще: інтерес, спілкування, прихильність, дружба. А разом, як відомо, і гори звернути набагато веселіше.


Як змусити себе займатися спортом – з плеєром у вухах
Підбери улюблену музику і візьми за правило слухати її тільки під час тренування. Також можна закачати аудіокниги з продовженням. Це теж гарний стимул: щоб дізнатися, чим закінчився попередній сюжет, доведеться піти на тренування.
Як змусити себе займатися спортом – роби селфі
Причому, до і після тренування, на початку і в кінці періоду. Зроби собі фітнес-альбом, порівнюй, чого ти досягла за тиждень або за місяць. Дзеркало в цьому сенсі значно поступається гострому оку об’єктива.


Як змусити себе займатися спортом – влаштовуй змагання
Здорова конкуренція – це завжди прекрасна мотивація. Посперечайся з подругою, хто з вас скине за тиждень більше ваги або швидше сяде на шпагат, а з братом – хто підніме більшу вагу. При цьому, змагаючись із друзями, ти, можливо, допомагаєш боротися з лінню не тільки собі.

Комментарии