четверг, 13 октября 2016 г.

Суд ЄС зобов'язав Україну виплатити компенсацію Януковичу

Європейський суд справедливості відхилив апеляцію України на рішення про відшкодування юридичних витрат екс-президента України Віктора Януковича і його синів. Суд частково задовольнив позови Януковича і його сина про скасування санкцій.Про це повідомила юридична компанія Joseph Hage Aaronson, яка представляє інтереси президента-втікача та його сім'ї.

"Європейський суд справедливості України відхилив апеляційну скаргу на рішення про відшкодування нею юридичних витрат президента Віктора Януковича і його синів", - кажуть у компанії.

"Україна має не лише відшкодувати витрати через невдалий вступ у процес, але також і витрати через невдалу спробу апеляції", - повідомляють у прес-релізі.

Нагадаємо, у лютому 2014-го Янукович утік з України до Росії після Революції гідності. Щодо нього розслідують 6 кримінальних справ про зловживання владою. Суд повернув мисливські угіддя "Сухолуччя" із власності колишнього президента у державну.


Суд ЄС виніс початкове рішення після звернення Януковича і його синів із позовом про скасування фінансових санкцій Європейським Союзом. В процесі брала участь Україна.

В грудні 2014 року Міністерство юстиції України припинило участь у цьому судовому розгляді. У березні 2015-го Загальний суд ЄС зобов'язав Україну відшкодувати юридичні витрати Януковича і його синів, після цього українські представники подали на апеляцію.

Судові тяганини тривали понад рік. У червні 2016-го Україна звернулася до Європейського суду справедливості.

Комментариев нет:

Отправить комментарий