вторник, 20 сентября 2016 г.

Таємниця Чингісхана розкрита: Археологи зробили сенсаційну заяву

Великий Хан і ватажок монголо-татарського іга Чингісхан був європейцем.


Монгольські і корейські вчені провели детальне дослідження могили, яка, ймовірно, належала Чингісхану і його родичам. В результаті аналізу вони висунули гіпотезу про те, що вождь Орди міг належати до європейської гаплогрупи, тобто європеоїдної раси, інформують "Українські реалії" з посиланням на Патріоти України.

У кургані Таван Толгой (Монголія) археологи знайшли чотири чоловічих скелети і ще три - жіночих. Одна з жінок могла бути матір'ю трьох похованих чоловіків, які були, ймовірно, рідними монгольського хана.

Визначити вік всіх останків вдалося за допомогою радіовуглецевого аналізу речей і прикрас, знайдених на території могильника. На них був родовий герб клану Чингісхана Борджигинів, зображений у вигляді сокола. Поховані тіла також відносяться до того періоду історії, коли жив Великий Хан і його діти (1130-1250 роки).

Крім того, останки всіх похованих людей належали до однієї і тієї ж гаплогрупи і мали однакові мутації в генному наборі. Але вони, виявляється, характерні для предків нинішніх західноєвропейських жителів. А раніше вважалося, що Чингісхан був представником азіатської гаплогрупи. Нове відкриття дає можливість припускати, що командир монголо-татарського іга мав європейське коріння.

Комментариев нет:

Отправить комментарий