Помста Яценюка?: Десь під Харковом нардеп Барна валяється в трусах на дорозі (фотофакт)

Народний депутат України Олег Барна похвалився, як він у сімейних трусах лагодив автомобіль. Фотографію пригоди парламентарій виклав у Facebook, повідомляють Патріоти України.“Дорога цікава, особливо об’їзд Харкова перед Ізюмом. Вчора потрапили навантаженим на 1,5 тонни “спринтером” в яму, погнули диски, колеса спустили. Домкрат шукали потужний, зупинилася фура. Люди раді помогати. Довелося роздягнутися, щоб не забруднити випрану форму, оскільки потрібно було залазити під завантажений, що просів бус для встановлення домкрата”, – написав він.
Свою розповідь Барна проілюстрував знімком у трусах.


“Не личить депутату ходити в нечистій формі, тим більше військовій”, – наголосив Барна.

app-facebook

Oleg Barna

у четвер
Дорога цікава, особливо на об'їзді Харкова перед Ізюмом (злополучним). Учора попали завантаженим на 1.5тони "спрінтером" у яму, погнули диски, колеса спустили. Домкрат шукали потужний, зупинилася фура. До честі, люди раді допомагати. Не так як це було у 2014р. Прийшлося роздягтися, щоби не забруднити нововипрану форму, так як потрібно було лізти під загружений, просівший бус для встановлення домкрата під балку та коротким плечем штовхати циліндр. Не пасує депутату ходити в нечистій формі, тим паче військовій. Важко, але зробили та поїхали.. Добре, що дорога провінційна, а то б людей залякав.
Нагадаємо, Барна запам’ятався своєю витівкою з екс-прем’єром Арсенієм Яценюком. Барна підійшов до Яценюка з букетом квітів, вдарив ним тодішнього прем’єра і накинувся на нього.Після цього скандалу Барну виключили з фракції БПП, а Павло Пинзеник з “Народного фронту” заявив, що депутата-хулігана потрібно відсторонити на п’ять пленарних засідань в парламенті.

Комментарии