четверг, 21 апреля 2016 г.

ПІСЛЯ СМЕРТІ “ТОВАРИШІВ”: РОСІЙСЬКІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ МАСОВО ПИШУТЬ РАПОРТИ НА ЗВІЛЬНЕННЯ, – РОЗВІДКА

Розвідка повідомляє, що з 18 по 20 квітня на Донбасі 10 росіян загинули, 13 отримали поранення. 19 військовослужбовців РФ написали рапорти на звільнення, висловивши недовіру командиру. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.


Як зазначається, враховуючи небезпеку участі в активних бойових діях і поступове розуміння невідворотності покарання за вчинення військових злочинів на тимчасово окупованих територіях сходу України, зазначаються факти масового звільнення військовослужбовців у частинах і з’єднаннях 1 АК ЗС РФ.

Встановлено, що 19 квітня висловили недовіру командирові батальйону і написали рапорти на звільнення з військової служби з подальшим поверненням до Росії 19 військовослужбовців 6 окремого мотострілецького полку (Стаханов) 2 АК ЗС РФ”, – йдеться в повідомленні.

Крім цього, зазначається, що розвідкою зафіксовані чергові втрати військовослужбовців 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК НД РФ, що діяли в складі диверсійно-розвідувальних груп. Зокрема, у період з 18 по 20 квітня на Донеччині загинули 10 і отримали поранення 13 російських військовослужбовців.

Комментариев нет:

Отправить комментарий